NiceDay Музика Новини Рекорди "Євробачення"

Рекорди "Євробачення"

eurovision_2009

У Європі музичне шоу дивилося 122 мільйони телеглядачів

Фінал "Євробачення-2009" у Москві, який транслювався в прямому ефірі в ніч на 17 травня в 45 країнах, зібрав рекордну телеаудіторію в Європі, повідомили в Європейському Мовному Союзі (EBU). Шоу дивилися більше 122 мільйонів телеглядачів по всій Європі. Для порівняння, у 2008 році шоу подивилися 105 мільйонів людей.

Як відзначили в EBU, аудиторія, що зібралася дивитися фінал цього року, у два рази перевищила середню кількість глядачів суботнього прайм-тайма в 45 країнах Європи і за її межами, в яких транслювалося шоу.

Різке підвищення частки ринку 2009 року можна було відзначити в таких країнах, як Франція, Естонія і Нідерланди. У більшості інших держав також помітили збільшення частки ринку в порівнянні з цифрами останніх років.

Тим часом, головний годинник Норвегії, розташований на башті ратуші в Осло, тепер шість разів на добу видзвонює мелодію пісні Fairytale, яка принесла країні перемогу на "Євробаченні".

Це триватиме протягом найближчих кількох тижнів. Столичні мешканці, які звикли до класичного репертуару, нічого не мають проти такого поводження з одним з національних символів країни і не засуджують майстра Вегара Сандхольта, який відповідає за головний годинник столиці.

Навпаки, вони підтримують цю ініціативу, оскільки пісня норвежця білоруського походження Олександра Рибака стала, на думку багатьох, практично другим гімном країни.

За інформацією: NEWSru.ua


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk