NiceDay Музика Новини Radiohead пишуть альбом

Radiohead пишуть альбом

radiohead_02

Остання платівка гурту In Rainbows вийшла ще у 2007 році

Рок-група Radiohead повернулася в студію, щоб розпочати роботу над новим альбомом - наступним після тріумфального In Rainbows, випущеного в 2007 році. "Ми почали тільки минулого тижня, - розповів басист Колін Грінвуд. - Це було дійсно цікаво і вийшло доволі шумно, хаотично і по-справжньому смішно".

Проте, за його словами, у групи поки що не готова жодна нова пісня. "Ми знаходимося на тій стадії, ніби беремо велику коробку конструктора "Лего" і вивалюємо її на підлогу, дивимося на всі детальки і думаємо - що далі?" - пояснив Грінвуд.

Вже відомо, що над новим диском групи знову працюватиме продюсер Найджел Годріч, який раніше співпрацював не тільки з Radiohead, але і з Полом Маккартні, Pavement, Brazzaville, Air, U2 і R.E.M.

Нагадаємо, що альтернативників Radiohead вважають однією з найзначніших рок-груп 90-х. Всі альбоми починаючи з OK Computer і до In Rainbows номінувалися на премію Grammy в категорії "Найкращий альтернативний альбом".

Остання збірка In Rainbows була визнана не тільки найуспішнішим релізом 2007 року, але і "революцією в музичній індустрії". Презентуючи своє нове творіння, рокери пішли за інноваційною схемою: 10 жовтня 2007 року In Rainbows був викладений в інтернеті у форматі mp3, причому покупці самі визначали ціну, за яку вони викачували альбом.

Яким чином буде здійснений реліз нового альбому, Radiohead ще не вирішили. "У нас багато ідей, але ми не вирішимо, що ми робитимемо, поки все не закінчимо, - признався Грінвуд. - Все це поки в підвішеному стані, як, власне, і минулого разу".

За інформацією: NEWSru.ua


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk