Нові релізи

bjork_01

Інформація від Bjork, Blink-182, The Raveonettes та Kula Shaker

В кінці червня виходить збірник з подвійними CD і DVD-дисками, до яких увійдуть записані наживо пісні Bjork .

На Voltaic , зокрема, можна буде почути матеріал, зіграний на паризькому концерті ісландської співачки у рамках туру Volta. Також на Voltaic потраплять кліпи і ремікси авторства Simian Mobile Disco та Метью Герберта.

Диски можна буде придбати у комплекті та окремо. Додатково вийде вінілова платівка, ідентична за змістом концертному диску, що увійде до збірнику.

Дата релізу Voltaic – 23 червня.

 

blink_182_001

Як відомо, панк-гурт Blink-182 готує велике повернення. Для початку почуємо сингл із символічною назвою Reborn ("Відроджений").

Композиція вийде 15 червня – це буде перша пісня з часу Not Now за 2005 рік.

Тим часом басист Марк Хоппус (Mark Hoppus) повідомив, що у планах групи є таємничий проект, робота над яким вже чимало просунулась вперед. "Це не кліп і не фільм", – загадково обмежився короткою інформацією музикант.

Останній, однойменний, альбом Blink-182 випустив в листопаді 2003 року.

 

the_raveonettes_01

Найпопулярніша інді-рок-група Данії готує черговий альбом. Новий диск від The Raveonettes вийде восени цього року.

Праця над четвертою у дискографії платівкою вже розпочалась. Матеріал С'юн Роуз Вагнер  (Sune Rose Wagner) та Шерін Фу (Sharin Foo), що формують колектив, записуватимуть на батьківщині. До того, як нове видання потрапить до крамниць, дует можна буде почути на декількох концертах. На разі заплановано виступи у США.

Останній в доробку The Raveonettes диск – Lust Lust Lust за листопад минулого року.

 

kula_shaker__01

Нарешті розпочав роботу над четвертим альбомом мультиплатиновий англійський психоделічний рок-гурт Kula Shaker .

До цього працювати над новим матеріалом перешкоджав конфлікт із власним лейблом. Вирішивши суперечку, музиканти взялись за запис нових пісень у новозбудованій студії у Бельгії. У вільну від роботи хвилину англійці знаходять час, щоб "подивитись російського Шерлока Холмса, поблукати у лісі чи заварити чаю".

Останнім у доробку Кріспіена Міллза (Crispian Mills) та його колег альбом – Strangefolk за серпень 2008 року.