NiceDay Музика Новини НеПопсові переможці

НеПопсові переможці

nepopsa

Найкращим рок-гуртом став "Бумбокс", а найкращий кліп у "С.К.А.Й"

У неформальній обстановці і за закритими дверима у Києві відбулося вручення премії "Непопсовим" виконавцям. Організатором події стало радіо "Джем FM", а серед присутніх були Сашко Положинський, Олег Скрипка, гурти "Ляпіс Трубецкой", С.К.А.Й" та багато інших.

Вручення нагороди розпочали з номінації "Найкращі дебютанти року". Ними визнано гурт "Антитіла", яким першим вручили фанерний диплом (щоб, мовляв, фанера була лише у дипломі, а не на сцені) та бронзовий штепсель (емблему НеПопси).  За рік хлопці, безумовно, гучно заявили про себе - запустили три сингли у радіо ротацію та видали  перший альбом.

Далі відзначили "Найкращий відео кліп". Ним визнано відео на пісню "С.К.А.Й" "Подаруй світло". Його режисер - Андрій Рожен. "Найкращим концертом" 2008 року, як і торік визнали шоу "Esthetic Education".

"Найкращого альбому року" серед українських збірок не знайшлося. Переможцем став "Маніфест" білорусів з "Ляпіса Трубєцкого".

Від минулорічної номінації "Найкраща пісня року"  організатори відмовилися. Замість неї присуджували нагороду "Найкращому рок-гурту". Її отримав "Бумбокс".

Далі визначали найкращий НеПопсовий чоловічий та жіночий вокал. Статуетки отримали Валерій Харчишин, фронтмен "Другої Ріки", та Каша Сальцова аkа Саша Кольцова із "Крихітки Цахес", яка вже вдруге перемагає у цій номінації.

Цього року додалося ще дві нові номінації. "Братів Карамазових" відзначили за організацію "Найкращої події року". Ним визнали Всеукраїнський тур груп "ДДТ", "С.К.А.Й" та "Брати Карамазови" на честь 1020 років Хрещення Русі.

Остання, дев’ята нагорода дісталася лідеру "Воплів Відоплясова" Олегу Скрипці - із гучним, втім, беззаперечним формулюванням "За вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтва".

Ведучими церемонії були Олександра Стасова, програмний директор Джем FM, та Галина Кудріна, вокалістка гурту "Диверсанти".

За інформацією: Сумно?

 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Реклама

Загрузка...

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk