NiceDay Музика Новини Linkin Park: альбом у 2010 році

Linkin Park: альбом у 2010 році

linkin_park_011

Фронтмен групи Майк Шінода заявив, що половина матеріалу вже готова

Американська рок-група Linkin Park записала саундтрек до "Трансформерів 2" і працює зараз над новим альбомом, який вийде в 2010 році. Linkin Park вже вибрали продюсера, однак поки що не називають його імені.

"Він просувається, – заявив фронтмен Linkin Park Майк Шінода про альбом. – За моїми відчуттями, ми написали вже багато матеріалу. Я б сказав, що ми зробили вже половину музики, хоча, напевно, не варто так говорити, тому що ніхто не знає, скільки часу займе наступна порція пісень".

"Весь матеріал якось складається в єдине ціле, - додав Шінода. - Раз на тиждень ми збираємося і оцінюємо ситуацію, а решту тижня просто працюємо над тим, що нам здається цікавим".

Відомо, що на новому диску група відмовиться від прямолінійного рок-звучання і буде експериментувати зі стилями, приділяючи, зокрема, більше уваги репу, ніж на останньому альбомі Linkin Park Minutes to Midnight.

Щодо участі Linkin Park у "Трансформерах", то Шінода розповів: "Наша нова пісня буде використана в якості основної музичної теми фільму. Крім того, ми погодилися попрацювати над загальним музичним супроводом до стрічки, тому найближчим часом будемо зайняті по самі вуха".

Нагадаємо, що Linkin Park не вперше стикаються з "Трансформерами". У першому фільмі була використана їхня композиція What I've Done. Блокбастер у 2007-му році зібрав касу в розмірі $708 млн.

Крім того, цією восени вокаліст Linkin Park Честер Беннінгтон (Chester Bennington) випускає свій сольний альбом Dead By Sunrise.

За інформацією: Корреспондент.net


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk