NiceDay Музика Новини Гра на одній струні

Гра на одній струні

hendriks

Будинок Джимі Хендрікса розберуть і продадуть частинами

Будинок у Сіетлі, в якому музикант Джимі Хендрікс прожив з 1953 по 1956 роки, розібрано на частини міськими службами. На його місці планують побудувати багатоквартирний житловий будинок, пише Lenta.ru

Власник будинку Хендрікса Піт Сіков, який вісім років намагався зберегти будову, заявив, що частини будинку будуть пізніше розпродані.

Сіков придбав будинок Хендрікса в 2001 році за 30 тисяч доларів. Тоді ж він спробував домовитися з міською владою про перенесення будівлі на інше місце, де разом з фондом James Marshall Hendrix Foundation планував відкрити центр музики. Однак влада Сіетла прийняли рішення про знесення будівлі.

За спогадами молодшого брата Джимі Хендрікса Леона, саме в цьому будинку в Сіетлі майбутній гітарист почав освоювати музичні інструменти: він намагався підібрати на укулелі, що мала тільки одну струну, мелодію з телевізійного серіалу Peter Gunn.

Пізніше Хендрікс часто грав цю композицію на своїх концертах. Запис одного з її виконань потрапив до альбому War Heroes.

 Джимі Хендрікс - американський гітарист, співак і композитор - один з найбільш сміливих і винахідливих віртуозів в історії року. Хендрікса ще за життя називали феноменом і генієм.

Він відкрив в електрогітарі нескінченне джерело можливостей нового звучання. Критики стверджують, що музикант розширив діапазон і словник електричної гітари та змінив обличчя рок-музики.

Музикою Хендрікса захоплювалися Стів Рей Вон, Фредді Мерк'юрі, Ерік Клептон, Пол Маккартні, Ентоні Кідіс та інші відомі музиканти.

 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Реклама

Загрузка...

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk