Емі Вайнгаус не вгодила

amy_winehouse

Адміністрація лейблу співачки не задоволена новими піснями

Емі Вайнгаус доведеться переписати свій новий альбом, оскільки адміністрація її лейблу незадоволена музичним матеріалом, що підготувала співачка.

Співачка записала декілька демо-треків для своєї третьої платівки. Робота велася взимку нинішнього року на Карибських островах. Однак незважаючи на те, що Емі дуже старалась, босів звукозаписної компанії Island Records своєю новою музикою вона не вразила.

Хтось із оточення артистки розповів: "Емі дуже багато працювала під час перебування на острові Святої Лусії. Вона написала багато пісень, але багато з них просто не дотягують до певного рівня. Здається, вона вичерпала тему вінтажного соул-звучання і тепер повернулась в сторону регі. Начальники лейблу сумніваються, що так різко змінювати стиль буде мудрим вчинком, і чесно їй заявили про це".

Крім того, керівництво залишилися незадоволені і змістом текстів, які в основному присвячені стосункам Вайнгаус з її чоловіком Блейком Філдер-Сівілом. Джерело додає: "Пісні дійсно зовсім невеселі, навіть трохи депресивні".

Нагадаємо, у червні 2008 року Емі Вайнгаус потрапила в лікарню, де у неї було діагностовано емфізему легень. Також співачка схильна до нападів маніакальної депресії і постійно перебуває у центрі скандалів та судових позовів.