Віктор Бронюк став татом

tik_tyhyi_rec

Дружина лідера гурту "ТіК" народила музикантові доньку

Сьогодні, 16 березня 2009 Лідер української групи "TіК" Віктор Бронюк став татом - 14 березня дружина Тетяна народила йому дочку. Дівчинка з'явилася на світ об 11:30 в одній із клінік Івано-Франківська.

"Таня зателефонувала в 8 ранку і повідомила, що йде в пологовий будинок, а в 11:30 я вже почув голос своєї маленької красуні. Мама почуває себе чудово. Я поки ще не розібрав свого стану, але дуже хочу якомога швидше побачити дружину і донечку", - поділився Бронюк.

Новину про народження дочки Бронюк дізнався під час свого перебування у Харкові, 14 березня група "TіК" відіграла концерт в рамках туру "ТиХий".

"Чесно кажучи, я марив тим, що ця важлива подія станеться, коли у групи буде якась перерва, але діти, як правило, не підлаштовуються під плани своїх батьків", - розповів лідер "TіК".

Між тим групі ще належить виступити в Дніпропетровську (18 березня), а 31 березня у Києві творці відомих "Оленів", "Вчительки", "Білих Троянд", і "Свєти" завершать свій тур великим антикризовим концертом у Палаці спорту.

"Ми давно хотіли зіграти в Києві великий концерт, але зробити його таким чином, щоб ніхто з наших шанувальників не розмірковував "бути чи не бути ". Максимально доступні квитки, позитивні емоції, весна, любов, щирість і ваші яскраві посмішки, зроблять його по-справжньому антикризовим ", - зазначив лідер "TіК" Віктор Бронюк.

За інформацією: Кореспондент.net