NiceDay Музика Світська хроніка Українки на "Євробаченні"

Українки на "Євробаченні"

loboda_pryhodko

Лобода купається у шоколаді (+фото), а Приходько переслідує маніяк

Українська претендентка на перемогу в "Євробаченні" Світлана Лобода  стала героїнею надзвичайно відвертого кліпу режисера Алана Бадоєва. У ролику струнка співачка представлена у вигляді... частування, на одному блюді з екзотичними фруктами. У "тарілку" Світлана спускалася на величезному колесі з п'ятиметрової висоти.

Така ідея виникла у самої Світлий після знайомства з фотографіями відомого макрофотохудожника Майкла Брауна, - говорять творці кліпу. - Це так званий food-дизайн, не їжа, а мистецтво :

loboda_sh1

loboda_sh2

loboda_sh3

Іншу українку Анастасія Приходько , яка цього року представлятиме Росію на "Євробаченні", одночасно переслідує маніяк та дівчина нетрадиційної сексуальної орієнтації.

"Мені почали часто надокучати різні люди, намагаючись хоч якось привернути до себе увагу... За останні два тижні я змінила три квартири і п'ять номерів телефону", - зізналася підопічна Меладзе.

Наразі через смс-повідомлення, телефонні дзвінки та особисті зустрічі Настю атакує невідомий чоловік. "Він ходить за мною скрізь. Почав мене переслідувати зовсім нещодавно. Я навіть у страшному сні не могла уявити, що колись хтось буде так мене мучити", - розповіла артистка.

"Цей сексуальний маніяк може дзвонити і вночі, і вдень, завжди щось від мене хоче. Він говорить, що я найкрасивіша, і що якщо я не буду з ним, то він мене вб'є, чи обіллє кислотою", - додала Приходько.

За словами Насті, на відміну від божевільного маніяка, лесбійка більш спокійніша. Хоча, так само як і невідомий чоловік, закохана у Приходько дівчина постійно телефонує та шле повідомлення.

"Сподіваюсь, що рано чи пізно це припиниться, а поки що намагаюся нікуди не виходити з дому і готуватися до "Євробачення" та не звертати на все це увагу", - сказала Анастасія.


За інформацією: Glianec , Табло ID


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk