Супермама Мадонна

madonna

Forbes визнав Поп-діву найпрацьовитішою мамою шоу-бізнесу

Згідно з дослідженням, проведеним журналом Forbes, легенда поп-естради Мадонна є найбільш високооплачуваною працюючою матір'ю серед представниць шоу-бізнесу. За даними журналу, в 2008 році її дохід становив 110 мільйонів доларів.

Такої цифри мамі вдалось досягнути в першу чергу завдяки світовому турне під назвою Sticky & Sweet, яке мало величезний успіх, а також новому альбому співачки Hard Candy.

Нагадаємо, Мадонна недавно розлучилася зі своїм другим чоловіком, британським кінорежисером Гаєм Річі і виховує трьох дітей: дванадцятирічну Лурдес, восьмилітнього Рокко і трирічного Девіда Банду, його вона усиновила в Малаві.

Другу сходинку в списку Forbes зайняла актриса Різ Візерспун. Красуня-блондинка, що прославилася фільмами "Переступити межу", "Стильна штучка" "Між небом і землею", заробила торік 24 млн. доларів. Акторка зараз виховує двох дітей: 9-річну Аву і 5-річного Дікона.

Володарка премії "Оскар" Гвінет Пелтроу відстала від колеги на 4 млн. доларів. Зйомки актриси в блокбастері "Залізна людина", а також участь у рекламних кампаніях Estee Lauder і Tod's допомогли їй заробити 20 млн доларів. У Пелтроу та її чоловіка Кріса Мартіна двоє малюків.

Мама трьох дітей Джулія Робертс посіла четверте місце, а актриса Сара Джесіка Паркер, яка з чоловіком Метью Бродеріком виховує сина, - п'яте.

За інформацією: NEWSru.com


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk