NiceDay Музика Світська хроніка Олега Скрипку в Президенти!

Олега Скрипку в Президенти!

skrypka_2

Кандидатуру фронтмена ВВ віртуально висунули на президентські вибори

В інтернеті з'явився сайт "Олег Скрипка - український Президент 2009", на якому запропоновано проголосувати за кандидатуру українського музиканта, лідера групи Воплі Відоплясова Олега Скрипку.

Організатори "кампанії" називають себе "групою молодих патріотів з активною життєвою позицією і вірою в Україну".

"Дорогий друже! Сьогодні Україна стоїть на порозі вибору. Вибори без вибору. Чергового вибору між лицемірними представниками олігархічних кланів, які на даний момент керують Україною і прагнуть за будь-яку ціну зберегти цю владу, адже ця влада є фактично феодальною", - сказано в звернені, розміщеному на сайті організації.

При цьому засновники Всеукраїнської громадської організації наголосили, що жодним чином не пов'язані ні з самим Скрипкою, ні з групою ВВ, ні з іншими зацікавленими особами.

На появу сайту сам музикант прореагував доволі швидко. Олег Скрипка звернувся до громадськості з відкритим листом, у якому висловив свою офіційну позицію щодо проекту: "Моя перша реакція була неоднозначною. З одного боку, мені дуже приємно, що молодь визнає мене своїм лідером. Для мене велика радість, що всі мої спроби виховувати в молодому поколінні дух патріотизму мають позитивний відгук у молодих серцях", - зазначив музикант.

"Але я також розумію, що тепер в Україні набирають обертів політичні перегони, мають місце і політичні спекуляції. Мені не хочеться, щоб моє ім'я стало об'єктом такої спекуляції", - йдеться у зверненні.

Водночас український артист підкреслив, що діяльність Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова знаходиться поза політикою. "Я залишаюся вірним своїй позиції і не має наміру змінювати її", - сказав фронтмен ВВ.

"Виступаю ініціатором багатьох проектів, щоб прищеплювати знання та розуміння власної культури серед молоді. Я можу і буду брати активну участь у соціальному і культурному розвитку України, але поза політикою", - йдеться в листі.

За інформацією: Корреспондент.net


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk