Малавійський лелека

madonna_kids

Мадонна знову їде в африканську країну, щоб всиновити дитину

Співробітник міністерства у справах жінок і дітей республіки Малаві, яка знаходиться на південному-сході Африки, сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі , що Мадонна має найближчими днями прилетіти в країну.

Поп-зірка повинна бути присутньою на слуханнях у суді, намічених на понеділок. Тут вирішуватиметься чи може співачка всиновити ще одну малавійську дитину.  Нещодавно 50-річна Мадонна підтвердила місцевій газеті Nation, що хотіла б усиновити ще одну дитину і заручитися для цього підтримкою місцевої влади.

Усиновлення Мадонною Девіда Банди було офіційно оформлено в минулому році. Співачка забрала Девіда з притулку в Малаві і привезла до Британії в 2006 році.

Представник Мадонни в Нью-Йорку та її адвокат в Малаві відмовилися коментувати повідомлення про цю поїздку. Уряд Малаві піддається критиці за порушення закону, що забороняє іноземцям усиновлювати малавійських дітей. Та за словами Мадонни, коли вона усиновила хлопчика Девіда Банду, це послужило стимулом для створення відповідних законів у Малаві.

Співачка має також двох власних дітей - дочку Лурдес від Карлоса Леона і сина Рокко від свого вже колишнього чоловіка - британського режисера Гая Річчі. Розлучення Мадонни з Річчі було оформлено в листопаді минулого року.

Влада Малаві, як правило, не дозволяє всиновлювати дітей батьками-одинаки, однак, за словами одного з чиновників, кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.