Боно "наїхав" на Кріса Мартіна

bono

Ірландець назвав лідера Coldplay "безхарактерним ідіотом"

Вокаліст знаменитої рок-групи U2 Боно назвав лідера Coldplay Кріса Мартіна "безхарактерним ідіотом", пише Lenta.ru . Музикант образив фронтмена британської групи в прямому ефірі радіостанції BBC Radio 1.

У відповідь на запитання ведучого про те, чи вважає Боно Мартіна таким же талановитим як Пол Маккартні, артист заявив, що лідер Coldplay пише гарні мелодії, але "взагалі-то він безхарактерний ідіот".

Ведучий Джо Вайлі був змушений вибачитися перед слухачами за поведінку Боно. Пізніше сам музикант заявив, що не хотів образити Мартіна і його слова були просто жартом. Також він підкреслив, що вважає Coldplay однією з найкращих сучасних груп.

У понеділок, 2 березня відбувся, офіційний реліз нового альбому U2 під назвою No Line on the Horizon, який став першим за останні п'ять років і 12-м за рахунком у дискографії групи. Тим не менш, колектив планує випустити в 2009 році ще одну платівку. Композиції для неї були записані в ході роботи над No Line on the Horizon. Очікується, що 13-й диск U2, назва якого поки невідома, стане своєрідним доповненням до No Line on the Horizon.