Келлі Кларксон

kelly_clarkson__01

"Чудово почуваюся без хлопця"

Переможниця шоу American Idol, виконавиця мегахіта 2005 року Because of You Келлі Кларксон розповідає, чому любить стиль поп, як сприйняла критику своєї платівки My December і що відчувала, переглядаючи інтригуюче відео із собою на YouTube. Співачка відповідає також на запитання, що стосуються її приватного життя.

– Як ти ставишся до оцінки свого альбому My December, який, на думку критиків, був дуже похмурим і насиченим рок-мотивами?

– Люди його не слухали – і це найбільш прикро. Моєю метою не було зробити платівку в стилі Metallica, Slipknot чи Мериліна Менсона. Вона навіть не підпадає під стиль Nickelback. Справжнього року в ній немає. Єдині композиції з легеньким рок-забарвленням – Never Again та Hole. Більшість же пісень – у стилі поп або dance. Тому дуже важко мені було зрозуміти реакцію людей і їхнє сприйняття тієї платівки.

– На скільки відомо, ти не шукаєш собі бойфренда. Чи було б тобі важко пов'язати кар'єру з коханням?

– Я не з того типу дівчат, що зосереджуються тільки на пошуку бойфренда. Я зустрічалася з багатьма хлопцями. Якщо це не буде чоловік із музики, то, очевидно, нічого не станеться. Найчастіше я зустрічаюся з людьми з музичної індустрії, адже з ними я проводжу найбільше часу. Поки що добре почуваюся в шкурі одиначки, я насправді вільна. Маючи лише 26 років, я не роблю нічого поспішно. Я не з таких жінок, що постійно в пошуках бойфренда, але й не можна сказати, що не приглядаюсь.

– Ти виступала на сцені з Metal Skool, виконуючи Sweet Child O'Mine від Guns n' Roses. За деякий час в інтернеті з'явилось інтригуюче відео...

– До мене подзвонила мама і сказала: "Я чула, що вчора ти роздяглася під час одного з виступів в Лос-Анджелесі". Я подумала собі: "Не може бути!". Я знайшла відео на You Tube. І от на ролику лише показано, як я зриваю светр з одного з хлопців, а це було досить забавно. Я люблю робити такі речі на зразок тієї. Додати декілька цікавих елементів до виступів, щоб шоу було цікавим. Однак під час цього концерту я не була на стільки п'яною, як здається на відео (сміється). Люди повинні раніше повідомляти осіб, коли хочуть їх знімати.

– А що ти скажеш про контраверсійний кліп до пісні I Do Not Hook Up?

– Він не пропагує утримання від хлопців. Гаразд, не пропагує також і зворотнього. Багато людей прислало мені різні поради щодо того, як ставитись до "сильної половини", I Do Not Hook Up її ставить в сторону, відсуває на інший план. Хлопці не є аж на стільки важливі. Я написала про цей весь підхід до них, про те, як дівчина може бути "хорошою дівчинкою", а водночас мати повну голову задумів, часто піддаватися своїй уяві. Неодноразово такі ситуації можуть бути комічними.

– А твоє приватне життя впливає на тексти пісень?

– Багато людей гадає, що я прямолінійна у своїх текстах, але це не так. Здебільшого я пишу про стосунки, але цим не обмежуюсь. Йдеться про щось більше, що впливає на моє життя і викликає певні зміни. Cry розповідає про дружбу, яка була несправжньою, люди часто зіштовхуються з такими ситуаціями. Завдяки цій пісні мені вдалося пройти через проблему, пов'язану з особою, яка мене зрадила.

– Чому б тобі не покинути стиль поп й не заспівати кантрі?

– Звичайно, я зросла в Техасі, і більшість моїх улюблених музикантів – це кантрі-виконавці, проте я люблю поп-музику. Поп означає "популярна" – тому її можна поєднувати з різними жанрами. Те, як я створюю свою музику, нагадує написання пісень кантрі-артистами, оскільки я виросла на їхній музиці – на моєму останньому альбомі, якщо послухаєте композицію Cry – вона звучить, як вальс в стилі пісні кантрі. Те ж саме було у випадку Because Of You. Я написала для альбому також і поп-пісні – How І Feel, Never Again, Walk Away чи Miss Independent. Це найкраща річ у поп-музиці – що ти не повинен підлаштовуватись тільки під один стиль. Ти можеш творити композиції, які звучать різноманітно. Я, ймовірно, ніколи не дотримуватимусь лише одного звучання.

– Яким є зараз твій підхід до кар'єри після участі в American Idol?

– Вже більше семи років я працюю з людьми, які постійно мені повторюють: "Ми тебе запакуємо, ти матимеш гарний імідж і будеш робити то і то...". Я люблю своє вміння обходити такі речі. В "Ідолі" я була звичайною дівчиною, була собою і почувалася прекрасно, такою завжди стараюся бути і надалі – адже саме таку мене і люблять. Не знаю, чому я намагалася втекти від свого образу, змінитися. Більшість артистів починають як готовий продукт для публіки. Я рада, що в моєму випадку було інакше, що я не мусила через це перейти.

За інформаціжю: Sony Music