Келлі Кларксон

kelly_clarkson__01

"Чудово почуваюся без хлопця"

Переможниця шоу American Idol, виконавиця мегахіта 2005 року Because of You Келлі Кларксон розповідає, чому любить стиль поп, як сприйняла критику своєї платівки My December і що відчувала, переглядаючи інтригуюче відео із собою на YouTube. Співачка відповідає також на запитання, що стосуються її приватного життя.

– Як ти ставишся до оцінки свого альбому My December, який, на думку критиків, був дуже похмурим і насиченим рок-мотивами?

– Люди його не слухали – і це найбільш прикро. Моєю метою не було зробити платівку в стилі Metallica, Slipknot чи Мериліна Менсона. Вона навіть не підпадає під стиль Nickelback. Справжнього року в ній немає. Єдині композиції з легеньким рок-забарвленням – Never Again та Hole. Більшість же пісень – у стилі поп або dance. Тому дуже важко мені було зрозуміти реакцію людей і їхнє сприйняття тієї платівки.

– На скільки відомо, ти не шукаєш собі бойфренда. Чи було б тобі важко пов'язати кар'єру з коханням?

– Я не з того типу дівчат, що зосереджуються тільки на пошуку бойфренда. Я зустрічалася з багатьма хлопцями. Якщо це не буде чоловік із музики, то, очевидно, нічого не станеться. Найчастіше я зустрічаюся з людьми з музичної індустрії, адже з ними я проводжу найбільше часу. Поки що добре почуваюся в шкурі одиначки, я насправді вільна. Маючи лише 26 років, я не роблю нічого поспішно. Я не з таких жінок, що постійно в пошуках бойфренда, але й не можна сказати, що не приглядаюсь.

– Ти виступала на сцені з Metal Skool, виконуючи Sweet Child O'Mine від Guns n' Roses. За деякий час в інтернеті з'явилось інтригуюче відео...

– До мене подзвонила мама і сказала: "Я чула, що вчора ти роздяглася під час одного з виступів в Лос-Анджелесі". Я подумала собі: "Не може бути!". Я знайшла відео на You Tube. І от на ролику лише показано, як я зриваю светр з одного з хлопців, а це було досить забавно. Я люблю робити такі речі на зразок тієї. Додати декілька цікавих елементів до виступів, щоб шоу було цікавим. Однак під час цього концерту я не була на стільки п'яною, як здається на відео (сміється). Люди повинні раніше повідомляти осіб, коли хочуть їх знімати.

– А що ти скажеш про контраверсійний кліп до пісні I Do Not Hook Up?

– Він не пропагує утримання від хлопців. Гаразд, не пропагує також і зворотнього. Багато людей прислало мені різні поради щодо того, як ставитись до "сильної половини", I Do Not Hook Up її ставить в сторону, відсуває на інший план. Хлопці не є аж на стільки важливі. Я написала про цей весь підхід до них, про те, як дівчина може бути "хорошою дівчинкою", а водночас мати повну голову задумів, часто піддаватися своїй уяві. Неодноразово такі ситуації можуть бути комічними.

– А твоє приватне життя впливає на тексти пісень?

– Багато людей гадає, що я прямолінійна у своїх текстах, але це не так. Здебільшого я пишу про стосунки, але цим не обмежуюсь. Йдеться про щось більше, що впливає на моє життя і викликає певні зміни. Cry розповідає про дружбу, яка була несправжньою, люди часто зіштовхуються з такими ситуаціями. Завдяки цій пісні мені вдалося пройти через проблему, пов'язану з особою, яка мене зрадила.

– Чому б тобі не покинути стиль поп й не заспівати кантрі?

– Звичайно, я зросла в Техасі, і більшість моїх улюблених музикантів – це кантрі-виконавці, проте я люблю поп-музику. Поп означає "популярна" – тому її можна поєднувати з різними жанрами. Те, як я створюю свою музику, нагадує написання пісень кантрі-артистами, оскільки я виросла на їхній музиці – на моєму останньому альбомі, якщо послухаєте композицію Cry – вона звучить, як вальс в стилі пісні кантрі. Те ж саме було у випадку Because Of You. Я написала для альбому також і поп-пісні – How І Feel, Never Again, Walk Away чи Miss Independent. Це найкраща річ у поп-музиці – що ти не повинен підлаштовуватись тільки під один стиль. Ти можеш творити композиції, які звучать різноманітно. Я, ймовірно, ніколи не дотримуватимусь лише одного звучання.

– Яким є зараз твій підхід до кар'єри після участі в American Idol?

– Вже більше семи років я працюю з людьми, які постійно мені повторюють: "Ми тебе запакуємо, ти матимеш гарний імідж і будеш робити то і то...". Я люблю своє вміння обходити такі речі. В "Ідолі" я була звичайною дівчиною, була собою і почувалася прекрасно, такою завжди стараюся бути і надалі – адже саме таку мене і люблять. Не знаю, чому я намагалася втекти від свого образу, змінитися. Більшість артистів починають як готовий продукт для публіки. Я рада, що в моєму випадку було інакше, що я не мусила через це перейти.

За інформаціжю: Sony Music


 

Музичні рецензії

gnr_chinesedemocracy Guns n'Roses: Chinese Democracy
Тексти втратили колишню безтурботність, але набули філософського звучання
jeezy_recession Young Jeezy: The Recession
Третій альбом репера із Атланти викликав досить неоднозначні відгуки
boombox_3 Бумбокс: ІІІ
Стиль незмінний, проте більше майстерності та впевненості

Найкращі альбоми

1.

I Am...Sasha Fierce

Beyonce

rnb

2.

Circus
Britney Spears

pop

3.

The Fame
Lady GaGa

pop

4.

One Of The Boys
Katy Perry

pop

5.

Вночі
Святослав Вакарчук

jazz

6.

No Line on the Horizon
U2

rock

7.

All I Ever Wanted
Келлі Кларксон

pop

8.

Dark Horse
Nickelback

rock

9.

Folie a Deux

Fall Out Boy

pop

10.

Lotus Flow3r
Prince

funk