NiceDay Кіно Новини За сценарієм Гоголя

За сценарієм Гоголя

taras_bulba_k1

Журналістам показали кілька епізодів із фільму "Тарас Бульба"

У Москві пройшла презентація нового фільму Владіміра Бортка "Тарас Бульба" - гостям і журналістам показали кілька епізодів стрічки, яка вийде в прокат 2 квітня. Це перша в новітній історії України та Росії екранізація знаменитого твору Н.В. Гоголя.

Після демонстрації епізодів стрічки на питання аудиторії відповідали режисер, актори, а також генеральний продюсер проекту Антон Златопольскій.

За словами Ігоря Петренко, образ його героя, молодшого сина Тараса Бульби Андрія - дуже непростий. "На поверхні лежить любов і зрада. Було складно розставити пріоритети, зрозуміти, виправдати мотивацію його вчинків. Кожен артист - дипломат, адвокат своєї ролі, і мені здається, що мені вдалося знайти точки дотику", - стверджує актор.

Владімір Вдовиченков зізнався, що в школі не любив твори російського класика, але потім змінив свою думку, і вона тільки зміцнилося, коли актор почав підготовку до ролі Остапа: "Це ж пісня. Хоч це і повість, але вона ніби ллється. У Гоголя це є. Політ, широта".

Режисер Владімір Бортко ("Собаче серце", "Майстер і Маргарита") зізнався, що вперше мова зайшла про повнометражну екранізацію "Тараса Бульби" ще в 2000-му році.

Він завжди мріяв про реалізацію такого проекту, але розумів наскільки велика в цій ситуації відповідальність постановника. Глядачі, які прийдуть в кінотеатри, прекрасно пам'ятають сюжет книги М.В. Гоголя, а деякі можуть навіть процитувати текст класика.

У зйомках батальних сцен "Тараса Бульби" брали участь тисячі статистів та акторів, а таких сцен у стрічці - більше половини екранного часу. Спеціально для фільму було пошито 2 тисячі історичних костюмів. Найскладнішою, звичайно, була робота над зброю - вони виготовлялися зі шкіри і металу, відповідно до тієї епохи.

У підсумку бюджет картини склав 516 мільйонів рублів, і "Тараса Бульбу" можна з назвати наймасштабнішим історичним проектом року. Зйомки фільму проходили в Києві, Кам'янець-Подільському, Варшаві і, звичайно, на острові Хортиця, де жили запорізькі козаки. Хутір Тараса Бульби відтворювати з документальною точністю - у цьому знімальній групі допомагали історики та співробітники музеїв живопису.

Директор ДТК "Телеканал "Росія" Антон Златопольскій впевнений у величезному значенні класичного твору М. В. Гоголя для реалій сучасного життя. Дуже важливо те, що творці не одним словом не відступили від тексту - безумовно, текст "Тараса Бульби" можна вважати найкращим сценарієм в кінематографі цього року.

Прем'єра картини "Тарас Бульба" призначена на ювілейну дату - 200-річчя з дня народження Миколи Васильовича Гоголя - 1 квітня.

За інформацією: Видео.ру


 

Кінорецензії

slumdog_millionaire Мільйонер з трущоб
Атос, Портос і ...? В Індії це питання на 20 мільйонів рупій
underworld_3 Інший світ: Повстання ліканів
Back in Середньовіччя: Замість пістолетів – мечі та арбалети
den_koly_zemlya_zupynylasya День, коли земля зупинилась
Ми думали, що Земля належить нам. Ми помилялись

Кінопрокат США

1.

Ніч у музеї 2 NEW!!!
Night at the Museum 2

$53,500,000

2.

Термінатор: нехай прийде спаситель NEW!!!
Terminator Salvation

$43,010,000

3.

Стар трек
Star Trek

$21,951,000

4.

Ангели і демони
Angels & Demons

$21,400,000

5.

Дуже танцювальне кіно NEW!!!
Dance Flick

$11,113,000

6.

Люди – Х. Росомаха
X-Men Origins: Wolverine

$7,800,000

7.

Привиди колишніх подружок
Ghosts of Girlfriends Past

$3,720,000

8.

Одержимість
Obsessed

$2,000,000

9.

Монстри проти прибульців
Monsters Vs. Aliens

$1,345,000

10.

Татові знову 17
17 Again

$1,005,000

>>детальніше: 22.05-24.05