NiceDay Кіно Новини Шедевр Майкла Бея

Шедевр Майкла Бея

transfomers_1

Спілберг назвав "Трансформерів 2" найкращим фільмом Бея

Стівен Спілберг подивився режисерську версію фільму "Трансформери 2" і залишився під великим враженням. Знаменитий режисер і продюсер вважає, що це найкраща робота Майкла Бея. Таке повідомлення залишив у своєму офіційному блозі сам Бей.

"Стівен Спілберг сів поруч зі мною в великому, на сто місць, залі Sony. 98 місць залишалися порожніми. Вимкнули світло... І ми подивилися моїх "Трансформерів: Помста полеглих".

Коли фільм закінчився, він повернувся до мене і сказав: "Це було чудово". Він сказав, що цей фільм не тільки кращий мого першого, але, може, взагалі, кращий за всі інші мої роботи. Втім, я вже втрачаю об'єктивність. Сподіваюся , шанувальникам сподобається ".

Він також додав, що робота над деякими спецефектами триває до сих пір. "Зараз 12 година ночі, а ми до сих пір сидимо в монтажній, - пише режисер. - Хлопці з ILM (Компанія Industrial Light & Magic) творять справжні дива".

За його словами, підготовлений новий трейлер фільму, який буде демонструватися в кінотеатрах разом з картиною "Люди Ікс. Початок. Росомаха".

Раніше Бей обіцяв, що сиквел "Трансформерів" буде похмуріший за першу частину, роботи будуть наділені більшою індивідуальністю, а їхні образи будуть опрацьовані більш детально.

"Фільм величніший, але не в буквальному сенсі. Він просто набуває епічного розмаху, - сказав режисер. - Крім цього, ми зрозуміли як зробити роботів більш емоційними".

Сиквел "Трансформерів" за словами Майкла Бея триватиме на чотири хвилини довше за перший фільм, тобто 147 хвилин – майже дві з половиною години.

Тим часом зірка "Трансформерів" Шіа ЛаБеф розповів журналістам, що так і не зможе до кінця відновити ліву руку, яка постраждала в червневій аварії минулого року. Тоді Шіа врізався у вантажівку, і потовк кисть лівої руки.

"Рука відновиться відсотків на 80, - говорить ЛаБеф. - Кулак стискати я зможу, але деякими суглобами ворушити не зможу вже ніколи". В результаті операцій в кисті Шіа ЛаБефа відтепер знаходяться шарніри та інші медичні штуки.

"Важко було все. Застебнути штани, почистити зуби, одному спуститися з третього поверху, - скаржиться Шіа. - "Трансформери 2" виявився найскладнішим фільмом фізично, в якому я коли-небудь грав - і мені ще довелося зніматися із зламаною рукою. Весь день бігати, стрибати, падати, одержувати удари".

Фільм "Трансформери" вийшов в прокат в 2007 році. Його касові збори перевищили 700 мільйонів доларів. Продовження виходить 24 червня 2009 року.


 

Кінорецензії

slumdog_millionaire Мільйонер з трущоб
Атос, Портос і ...? В Індії це питання на 20 мільйонів рупій
underworld_3 Інший світ: Повстання ліканів
Back in Середньовіччя: Замість пістолетів – мечі та арбалети
den_koly_zemlya_zupynylasya День, коли земля зупинилась
Ми думали, що Земля належить нам. Ми помилялись

Кінопрокат США

1.

Ніч у музеї 2 NEW!!!
Night at the Museum 2

$53,500,000

2.

Термінатор: нехай прийде спаситель NEW!!!
Terminator Salvation

$43,010,000

3.

Стар трек
Star Trek

$21,951,000

4.

Ангели і демони
Angels & Demons

$21,400,000

5.

Дуже танцювальне кіно NEW!!!
Dance Flick

$11,113,000

6.

Люди – Х. Росомаха
X-Men Origins: Wolverine

$7,800,000

7.

Привиди колишніх подружок
Ghosts of Girlfriends Past

$3,720,000

8.

Одержимість
Obsessed

$2,000,000

9.

Монстри проти прибульців
Monsters Vs. Aliens

$1,345,000

10.

Татові знову 17
17 Again

$1,005,000

>>детальніше: 22.05-24.05