"Лара Крофт" без Джолі

lara_croft

Продюсер "Термінатора" зніме приквел до фільму про розкрадачку гробниць

Продюсер фільму "Термінатор. Нехай прийде спаситель" Ден Лін підтвердив свій намір розвинути кінофраншізу "Лара Крофт. Розкрадачка гробниць". На прес-конференції, присвяченій прем'єрі четвертого "Термінатора" Лін заявив, що новий фільм буде приквелом, і у нього вже є сюжет.

"У нас є чудова історія. Орієнтована, швидше, на характери героїв, а не на дію та більш реалістична, ніж старі фільми про Лару Крофт", – сказав продюсер.

За його словами, робота знаходяться на ранній стадії, і ніяких кадрових рішень поки що не приймали. Анджеліна Джолі не буде брати участь у проекті, так як творцям потрібна більш молода героїня. Раніше представники компанії Warner Bros. стверджували, що в новому фільмі переосмислення зазнає не тільки імідж Лари та її біографія, але також її вороги і любовні інтереси.

Нагадаємо, що фільм "Лара Крофт. Розкрадачка гробниць", в якому Джолі грала головну роль, вийшов на екрани в червні 2001 року. Картина зібрала в прокаті понад 270 мільйонів доларів.

У 2003 році було продовження, яке провалилася в американському прокаті і зібрало в світовому прокаті трохи більше 150 мільйонів.

За інформацією: Lenta.ru