NiceDay Кіно Новини "Безславні виродки" у Каннах

"Безславні виродки" у Каннах

bezslavni_vyrodky

На європейському кінофестивалі пройшла прем'єра фільму Тарантіно

Прес-показ "Безславних виродків" Квентіна Тарантіно у Великому Театрі Люм'єр проходив як добре організована військова операція.

Сеанс починався в середу о 8.30, але вже о восьмій ранку у залі не залишалось вільних місць. А при вході до Палацу стояли групи відчайдушних фанатів з написаними від руки плакатами: "Запрошення на фільм Тарантіно, будь ласка!".

З тих пір, як у далекому 1994 році "Кримінальне чтиво" отримав Золоту пальмову гілку і кіномани всього світу оголосили Тарантіно своїм кумиром, Каннський фестиваль став для американського генія рідним домом, де кожен його приїзд святкують як надзвичайну подію.

У 2004 році журі під головуванням Тарантіно вперше в історії фестивалю присудило Золоту пальмову гілку документального фільму - "Фаренгейт 9/11" Майкла Мура.

Сам Тарантіно порівнює Каннський фестиваль з олімпійськими іграми. "Мрія кожного режисера - показати свій фільм на Канському фестивалі. Тут особлива атмосфера, починаєш відчувати, що те, що ми робимо, важливо для всієї планети", - сказав Квентін Тарантіно на прес-конференції після прем'єри "Безславних виродків".

Жанр нового фільму Тарантіно, сценарій якого режисер складав протягом 10 років, можна визначити як військово-історичний комікс. Сам режисер, геній постмодерністської жанрової гри, підкреслює, що його цікавила тема "військової місії", але в той же час, він хотів використовувати всю палітру кіно "про шпигунів і розвідників".

Дія фільму відбувається в окупованій фашистами Франції, де лейтенант Альдо Рейн (Бред Пітт) збирає елітний батальйон американських солдатів-євреїв з метою винищення фашистів на окупованій території. Слава про звірства батальйону "виродків" доноситься до самого Гітлера.

І в 1944 році Альдо Рейн і його товариші приступають до останньої, найважливішої місії. Вони готуються підірвати паризький кінотеатр, де на прем'єрі пропагандистського блокбастера має зібратися все керівництво нацистської Німеччини, включаючи Геббельса і Гітлера.

Між тим, володарка кінотеатру, єврейка Шосанна Дрейфус (Мелані Лоран), яка дивом уціліла під час фашистської облави і живе в Парижі за підробленими документами, теж хоче скористатися прем'єрою, щоб помститися Гітлерові.

Планам Альдо Рейну і Шосанни перешкоджає нацистський полковник Ланда, відомий у всій Франції як "мисливець на євреїв".

Ланда, хитромудрий і підступний геній чудово володіє французькою, англійською та італійську, вислідковує змовників і намагається запропонувати їм свої умови гри, в результаті якої війна з фашистською Німеччиною закінчиться значно швидше...

"Роль лейтенанта Рейну, мабуть, найкраща на сьогодні комедійна робота Пітта. Квентіну Тарантіно вдалося продовжити справу братів Коенів та вичавити з голлівудської зірки максимум комічного потенціалу, перетворивши Пітта в дещо аутичного американського героя-идиота", – пише Бі-Бі-Сі.

The Guardian фільм, щоправда, не сподобався. Бритнаська газета назвала картину Тарантіно "несмішною і не захоплюючою", це "і не реалістичний фільм про війну і не розважальний бойовик". Негативні оцінки фільму дали і багато інших журналістів та критиків, повідомляє Reuters. Знаменитого режисера звинуватили у тому, що для жанру "військового фільму" у "Безславних виродків" дуже мало екшену, але дуже багато безглуздих розмов.

"Можливо, Тарантіно намагався зробити з фільму свою версію класичної "брудної дюжини", але його традиційні прийоми роботи, в тому числі і з акторами, привели до створення типового B-movie", – пишуть ЗМІ.

Тим часом Квентін Тарантіно не переймається критикою. "Я часто буваю в Німеччині і кожен раз ставлю собі питання, а що було б, якби історія пішла іншим шляхом і Друга світова війна закінчилася раніше. У своїй картині я запропонував один з таких варіантів", – зазначив режисер.

"Сила кіно в метафорі, однак мій фільм не проста метафора - зараз кінематограф досяг такої сили, що здатен викликати крах Третього рейху", - заявив Тарантіно.

У широкий прокат картина Квентіна Тарантіно виходить у другій половині серпня.

За інформацією: Бі-Бі-Сі , NEWSru.com , starslife

 

Кінорецензії

slumdog_millionaire Мільйонер з трущоб
Атос, Портос і ...? В Індії це питання на 20 мільйонів рупій
underworld_3 Інший світ: Повстання ліканів
Back in Середньовіччя: Замість пістолетів – мечі та арбалети
den_koly_zemlya_zupynylasya День, коли земля зупинилась
Ми думали, що Земля належить нам. Ми помилялись

Реклама

Загрузка...

Кінопрокат США

1.

Ніч у музеї 2 NEW!!!
Night at the Museum 2

$53,500,000

2.

Термінатор: нехай прийде спаситель NEW!!!
Terminator Salvation

$43,010,000

3.

Стар трек
Star Trek

$21,951,000

4.

Ангели і демони
Angels & Demons

$21,400,000

5.

Дуже танцювальне кіно NEW!!!
Dance Flick

$11,113,000

6.

Люди – Х. Росомаха
X-Men Origins: Wolverine

$7,800,000

7.

Привиди колишніх подружок
Ghosts of Girlfriends Past

$3,720,000

8.

Одержимість
Obsessed

$2,000,000

9.

Монстри проти прибульців
Monsters Vs. Aliens

$1,345,000

10.

Татові знову 17
17 Again

$1,005,000

>>детальніше: 22.05-24.05