Кейдж боїться "Екзорциста"

snamennia_1

Відомий голлівудський актор назвав п'ятірку найстрашніших фільмів

Напередодні прем'єри фільму "Знамення", головну роль в якому грає Ніколас Кейдж (Nicolas Cage), журнал People звернувся до актора з проханням перералічити найкращі, на його думку, кінотрилери.

Виявляється, найбільше Кейджа лякає фільм "Екзорцист" (1973). Актор вважає, що цей містичний трилер справді страшний, особливо завдяки чудовій грі Джейсона Міллера і Еллен Берстін. До того ж фільм має блискучий звуковий супровід.

Другу сходинку в рейтингу Ніколаса Кейджа посідає "Привид Опери" (1925). "Привид - найстрашніший елемент картини, але акторові Лону Чейні вдається майже неймовірне: іноді зробити його навіть симпатичним," - зізнається Кейдж.
 
Третє місце серед найстрашніших фільмів актор віддав "Сяйву" (1980). Екранізація роману Стівена Кінга захоплює Кейджа блискучою режисурою Стенлі Кубрика і грою Джека Ніколсона, від якої йдуть мурашки по тілу.

До п'ятірки найкращих Ніколас Кейдж також відніс японську версію фільму "Дзвінок" (1998), відзначивши незвичайний режисерський стиль стрічки, що створює дійсно страхітливу атмосферу, та "Жилець" Марка Поланскі (1976), в якому режисер водночас виконує головну роль. На думку Кейджа, "Жилець" наповнений неймовірною напругою параної і є найстрашнішим з усього, що створив Поланскі.

Крім того, Ніколас Кейдж підкреслив, що не включив до переліку оригінальну "Ґодзиллу", "Кінґ Конґа" і фільм "Термінатор 2. Судний день ", тому що хотів навести список, головним критерієм якого була б акторська гра і режисерська робота.

Нагадаємо, що фільм "Знамення" стартував у прокаті 19 березня 2009 року.

За інформацією: Lenta.ru