Черепашок "бетменізують"

cherepashki-ninja

Історію зелених створінь стилізують під "Темного Лицаря" Крістофера Нолана

Новий фільм про черепашок-ніндзя буде знято в стилі картин Кристофера Нолана "Темний Лицар". Про це повідомив в інтерв'ю MTV один з творців популярних героїв Пітер Леірд.

За його твердженням, творці картини мають намір не тільки розповісти про походження черепашок та їх наставника Сплінтера, але і продовжити історію, взявши за основу деякі пізні комікси.

"Якщо просто перенести на екран події перших графічних новел, фільм вийде досить коротким. Мені здається, що варто ввести в картину, наприклад, доктора Бакстер Стокмана і його роботизовані творіння", - сказав Леірд. Він також підкреслив, що не може уявити собі перезапуску франшизи без головного супротивника черепашок - Шредера.

Що стосується технологій, які будуть використовуватися під час зйомок фільму, то Леірд припустив, що черепашок-ніндзя і майстра Сплінтера будуть грати живі актори, облачення в спеціальні костюми, однак їхні голови "будуть дорисовувати на комп'ютері". "Пам'ятаєте, як для фільму "Пірати Карибського моря" створювався образ капітана Летучего голландця Дейві Джонса з усіма цими щупальцями на обличчі? У фільмі будемо використовувати схожі технології ", - сказав він.

В день 25-річчя черепашок-ніндзя, який відзначали кілька днів тому, компанія The Mirage Group, що володіє правами на героїв популярних мультиплікаційних серіалів, оголосила про намір зняти про них черговий повнометражний фільм.

Картина повинна вийти в прокат у 2011 році.

За інформацією: Lenta.ru