Видно, що Бонд

uma_thurman_pierce

Пірс Броснан врятував Уму Турман на зйомках фільму

Під час зйомок картини Кріса Коламбуса "Персі Джексон і викрадач блискавки", як повідомляє Indianexpress, трапилась НП: голлівудську акторку Уму Турман мало не збив міні-фургон.

Автомобіль, за кермом якого нікого не було, скотився по пагорбу і з великою швидкістю мчав на зірку "Вбити Білла", що й не підозрювала про небезпеку. Помітивши це, колишня зірка Бондіани Пірс Броснан закричав акторці, щоб вона пішла з дороги і кинувся наздоганяти фургон. Потім, як повідомляють очевидці, екс-Джеймс Бонд таки наздогнав машину, встрибнув всередину і встиг вчасно натиснути на гальма. Фургон проїхався по тротуару і врізався у відра для сміття. Після цього інциденту весь знімальний майданчик назвав Броснана справжнім героєм.

Фільм "Персі Джексон і викрадач блискавки" описує історію сучасного американського підлітка, що виявляється сином грецького бога Посейдона. Дванадцятирічний хлопчик повинен запобігти війні між богами Олімпу. Броснан грає в картині роль Хірона, а Турман – Медузи. Крім них, в стрічці, що є екранізацією книги Ріка Ріордана (Rick Riordan), задіяні Шон Бін та Кевін МакКід.