NiceDay Кіно Світська хроніка Табу на ім'я Джейкоб

Табу на ім'я Джейкоб

kristen_stewart_2

Крістен Стюарт розповіла про новий фільм, батьків і скажених фанаток

Нещодавно в рамках рекламної компанії нового фільму "Країна пригод" Крістен Стюарт розповіла журналістам про свою нову роль та божевільних фанатів "Сутінків". 18-річна акторка також поділилася думками про своїх батьків і складнощі в особистому житті.

"Батьки намагаються мене контролювати, - каже Крістен. - Не хочу сказати, що вони пригнічують мене... Зараз, звичайно, все змінилося, адже я стала старшою. Але кілька років тому я б і уявити собі не могла ситуації, коли б вони знали, де я перебуваю в той чи інший час доби", - сміється дівчина.

Про свою героїню Ем із фільму "Країна пригод" Крістен Стюарт розповіла: "Вона дуже дивна дівчинка. Кожен раз за різних обставин вона здається іншою людиною. Вона робить необачні вчинки і часто не цінує того, що має. Мені це дуже знайоме. Так, я теж буваю непередбачуваною в своїх рішеннях і не завжди об'єктивною. Загалом, в моїй голові думки народжуються хаотично, а тому не обов'язково бувають зв'язними. Ось тому мені не завжди вдається давати інтерв'ю".

Звичайно, журналісти не забули розпитати "подругу вампіра" про "Сутінки", фільм, який і вивів молоду акторку до голлівудської еліти. Але, як виявилось, найболючішою темою для Крістен Стюарт є фанати: "Ви не уявляєте собі, що може статися, якщо ці дівчата почули б, що я говорю про "Сутінки". Якщо б я вимовила ім'я "Джейкоб" занадто голосно, вони б тут же налетіли. Так що якщо я бачу, що навколо збирається більше трьох фанаток, то тікаю геть. Мене лякають великі групи дівчат. Вони мріють про Роберта Паттінсона. Мені здається, половина з них заздрять і ненавидять мене".

Зате дівчина стверджує, що це не впливає на її особисте життя і на стосунки з бойфрендом Майклом Ангарано: "Майкл - це хлопець, який не боїться труднощів. І мені з ним добре", - підсумувала Крістен.

Прем'єра другої частини саги про стосунки вампірів і людей призначена на 18 листопада 2009 року. Героїня Крістен Стюарт за сценарієм втрачає коханого, який вирішив ціною розриву врятувати свою дівчину від ролі пішака у вічному протистоянні кланів.

Белла Свон болісно переживає зникнення Едварда і безуспішно шукає забуття в дружбі з хлопчиськом-індіанцем Джейкобом Блеком. Вона навіть не підозрює, що її найкращий друг - породження ще одного "народу темряви", значно жорстокішого і небезпечнішого, ніж аристократи-вампіри...


 

Кінорецензії

slumdog_millionaire Мільйонер з трущоб
Атос, Портос і ...? В Індії це питання на 20 мільйонів рупій
underworld_3 Інший світ: Повстання ліканів
Back in Середньовіччя: Замість пістолетів – мечі та арбалети
den_koly_zemlya_zupynylasya День, коли земля зупинилась
Ми думали, що Земля належить нам. Ми помилялись

Кінопрокат США

1.

Ніч у музеї 2 NEW!!!
Night at the Museum 2

$53,500,000

2.

Термінатор: нехай прийде спаситель NEW!!!
Terminator Salvation

$43,010,000

3.

Стар трек
Star Trek

$21,951,000

4.

Ангели і демони
Angels & Demons

$21,400,000

5.

Дуже танцювальне кіно NEW!!!
Dance Flick

$11,113,000

6.

Люди – Х. Росомаха
X-Men Origins: Wolverine

$7,800,000

7.

Привиди колишніх подружок
Ghosts of Girlfriends Past

$3,720,000

8.

Одержимість
Obsessed

$2,000,000

9.

Монстри проти прибульців
Monsters Vs. Aliens

$1,345,000

10.

Татові знову 17
17 Again

$1,005,000

>>детальніше: 22.05-24.05