NiceDay Кіно Світська хроніка Підступний Паркінсон

Підступний Паркінсон

maykl_fox

Майкл Джей Фокс ледь не впав з обриву під час зйомок фільму в Бутані

Майкл Джей Фокс ледь не розпрощався з життям, коли знімав в гімалайському королівстві Бутан документальний фільм про оптимізм. Майкл багато чув про те, що Бутан – найщасливіше місце на землі, і захотів сам це перевірити.

На диво, симптоми його недуги - хвороби Паркінсона - на великій висоті у гірській країні проявляли себе значно слабше! Зрадівши такому відкриттю актор вирішив піднятися на гору, повідомляє starslife .

Майкл Джей Фокс розповів: "Я відчував себе чудово. Симптоми Паркінсона на цій висоті були непомітні і я навіть став брати набагато менше ліків, і побічних ефектів від них теж було менше. Тож я там просто-таки танцював і стрибав рисовими полями.

Я побачив монастир, що стоїть на скелі. Туди можна дістатися тільки пішки. І оскільки я чудово почував себе, то вирішив, що зможу піднятися туди. І ми дійшли туди пішки! Я був надзвичайно щасливий, що мені це вдалося! А потім почав спускатися з гори, і ось тоді все і трапилось. Я просто побіг, і ніяк не міг зупинитися! Думав, що помру!

Мені довелося впасти на землю, перш ніж ноги донесли мене до обриву. Я поранив руку, особливо постраждав безіменний палець. На зворотному шляху ми сходили до лікаря в Катманду, і він сказав: "Якщо не вдасться зняти перстень, Ви втратите палець". Тож ми відправилися в госпіталь в Делі, і там 15 лікарів зі всілякими ножами, пилами та вибухівкою безуспішно намагалися його зняти. У підсумку це зробив прибиральник за допомогою одного зі своїх інструментів".

Хвороба Паркінсона - це повільно прогресуюче рухове порушення. 60 відсотків пацієнтів - чоловіки. Вилікувати Паркінсона неможливо, але завдяки фізичним вправам розвиток хвороби можна загальмувати.


 

Кінорецензії

slumdog_millionaire Мільйонер з трущоб
Атос, Портос і ...? В Індії це питання на 20 мільйонів рупій
underworld_3 Інший світ: Повстання ліканів
Back in Середньовіччя: Замість пістолетів – мечі та арбалети
den_koly_zemlya_zupynylasya День, коли земля зупинилась
Ми думали, що Земля належить нам. Ми помилялись

Кінопрокат США

1.

Ніч у музеї 2 NEW!!!
Night at the Museum 2

$53,500,000

2.

Термінатор: нехай прийде спаситель NEW!!!
Terminator Salvation

$43,010,000

3.

Стар трек
Star Trek

$21,951,000

4.

Ангели і демони
Angels & Demons

$21,400,000

5.

Дуже танцювальне кіно NEW!!!
Dance Flick

$11,113,000

6.

Люди – Х. Росомаха
X-Men Origins: Wolverine

$7,800,000

7.

Привиди колишніх подружок
Ghosts of Girlfriends Past

$3,720,000

8.

Одержимість
Obsessed

$2,000,000

9.

Монстри проти прибульців
Monsters Vs. Aliens

$1,345,000

10.

Татові знову 17
17 Again

$1,005,000

>>детальніше: 22.05-24.05