Мел Гібсон + росіянка

mel_gibson_mystery_woman

За романом зірки може послідувати найдорожче в Голлівуді розлучення

Новий рекорд із найдорожчого в історії Голлівуду розлучення може встановити донедавна порядний багатодітний сім'янин Мел Гібсон. Після 28 років прожитих спільно з дружиною Робін відомий актор закрутив роман із російською поп-співачкою. Вказуючи на "непримиренні протиріччя", Робін звернулась до суду ще 13 лютого 2009 року.

Зважаючи на те, що нема жодних свідчень щодо укладання дошлюбного контракту, Місіс Гібсон може отримати половину заробітків знаменитості починаючи з 1980 року, коли пара побралась. А вони, за оцінками, наближаються до мільярда доларів.

Російська співачка Оксана Почепа вже розповіла про свої палкі почуття до Мела. Цьому передували безкінечні повідомлення жовтих медіа про розлад в сімейному житті зірки. А минулого місяця з'явились фотографії, на яких Гібсон обіймав невідому брюнетку в бікіні на пляжі Коста-Ріки – нею і виявилась росіянка.

"Все серйозно, і я надіюсь, наш союз буде справжнім, міцним і тривалим. Ми різні люди, але Мел – дорослий чоловік і точно знає, чого хоче. Як щодо мене – то я також", – розповіла Почепа.

Раніше інша росіянка, класична піаністка Оксана Колеснікова, була змушена спростовувати чутки про те, що це вона зображена на скандальних світлинах: "Я без поняття, як така помилка могла трапитись. Я почуваюсь дуже засмученою. Єдиним поясненням я бачу те, що нас сплутали за іменем Оксана. Воно дуже популярне у Росії".

У родині Гібсонів семеро дітей. Згідно з позовом, Робін вимагає опіки над наймолодшим сином подружжя, Томом.