NiceDay Книги Новини Роману Іваничуку 80!

Роману Іваничуку 80!

ivanychuk

До ювілею письменника "Піраміда" видала книгу його оповідань-спогадів

27 травня патріарху української історичної романістики, Герою України Роману Іваничуку - 80 років. З нагоди ювілею літературна агенція "Піраміда" зробила письменнику подарунок: видала його нову книгу спогадів "Люлька з червоного дерева".

"Книга - це найменше, що ми можемо подарувати Роману Іваничуку. Через два дні мали б відбутися великі урочистості з нагоди його дня народження, та недавно письменник потрапив у лікарню. Сигнальний примірник книги ми раніше передали Роману Іваничуку у реанімацію. Цю книгу він назвав "цукеркою". У книзі у вигляді оповідок він розповідає про друзів, а також з великою ніжністю говорить про жінку", - зазначив 25 травня на прес-конференції Василь Ґабор, літератор і засновник видавничої серії ЛА "Піраміда", в якій вийшла книга.

Як зазначив Василь Габор, оформленням книги займався відомий львівський художник та дизайнер Андрій Кісь. "Люлька з червоного дерева" оздоблена світлинами відомого українського фотографа Миколи Сеньковського.

Книга складається з трьох частин - "Осінні узори", що містять 10 оповідок-спогадів про друзів, зокрема, про скульптора Емануїла Миська, актора Богдана Козака, режисера Сергія Данченка, Ніну Бічую, Романа Кудлика; "Криворівенські етюди" та "За синім океаном".

"Я написав багато книжок. Їх вийшло десь до 100 з перевиданнями. Ця книга - це пам'ять серця, про товаришів, які є, і яких немає. У мене є своя "кунсткамера": речі, які мені подарували друзі. Я зважився написати цикл оповідок про них. Щодо Криворівні. Я люблю Криворівню. Був там кілька разів. Там живуть гострі і делікатні люди, там гостра природа. Ці оповідання я писав півроку", - розповів Роман Іваничук під час презентації, на яку таки завітав, незважаючи на недавню хворобу.

За словами керівника відділу зовнішніх зв’язків Літературної агенції "Піраміда" Юлії Лихач, книга коштуватиме близько 30 грн.

За інформацією: ZAXID.net


 

Книжкові рецензії

istanbul_pamuk Стамбул. Місто спогадів"  – Орхан Памук
Екзотична екскурсія містом, де зіштовхнулися Схід і Захід
sylmarulion_tolkin " Сильмариліон" – Дж. Р. Р. Толкін
Велична історія прадавніх часів.А вам цікаво, що було до появи Персня?
the_godfather_piuzo "Хрещений батько" – Маріо П'юзо
22 тижні роман не сходив із першого місця списку бестселлерів за версією газети "Нью-Йорк Таймс"

Бестселери

1.

Молоко з кров`ю

Люко Дашвар

КСД

2.

Казки барда Бідла
Джоан Ролінґ

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3.

Москалиця
Марія Матіос

Піраміда

4.

Гамлет, принц данський
Вільям Шекспір

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5.

Поштамт
Чарльз Буковскі

Факт

6.

Родом із КГБ. Система Путіна

Елен Блан

Темпора

7.

Село не люди
Люко Дашвар

КСД

8.

Ave, Europa!
Оксана Пахльовська

Пульсари

9.

Notre Dam D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій
Забужко Оксана

Факт

10.

Алеф
Борхес Х. Л.

Фоліо