Роман-велетень Стівена Кінга

stephen-king-001

Книгу "Під куполом" Король жахів писав більше чверті століття

У листопаді 2009 року в США побачить світ новий роман Стівена Кінга "Під куполом" (Under the Dome), творити його письменник взявся ще 25 років тому, в романі 1120 сторінок.

Дія роману відбувається в місті Честерс Міллс в штаті Мен. В один "абсолютно нормальний, прекрасний осінній день" жителі дізналися, що їхнє місто оточене невидимим, але непроникним щитом, об який розбиваються літаки та автомобілі.

Ніхто не знає, звідки взявся купол і чи можна його позбутися. У книзі - близько ста персонажів, в тому числі ветеран війни в Перській затоці, власниця місцевої газети, фельдшер, зловісний політик і його син, приховує "страшну таємницю в темній кладовій".

За словами Кінга, у новому романі є мотиви, схожі на ті, що досліджувалися в книгах "Протистояння" і "Воно", але в новому романі вони вирішуються "у більш алегоричній формі".

"Я взявся за цю книгу, коли ще був молодий, але проект цей був для мене завеликий, розповів газеті The Guardian Стівен Кінг. – Але це була чудова ідея і вона ніколи не покидала моєї голови. Ідея ніби сиділа в голові і вичікувала відповідного моменту", - каже король жахів.