Новий бестселер Муракамі

1q84

Найвідоміший японський письменник видав новий роман "1Q84"

Новий роман відомого японського письменника Харукі Муракамі в четвер надійшов у продаж до книгарень Японії. Ще до початку продажів двотомника "1Q84" видавці відзначали шалений інтерес читачів до нового творіння Муракамі.

Видавництво, що випускає книгу, оголосило, що воно завалене замовленнями і екстрено збільшує наклад першого видання з 380 тисяч до 480 тисяч екземплярів.

Первинний наклад планувався в кількості 200 тисяч для першого тому і 180 тисяч для другого тому. Проте число замовлень на книгу перевершило всі очікування, і видавництво оголосило про додатковий наклад по 50 тисяч на кожен том за три дні до початку продажу. В одному з магазинів Токіо лише за перший день продажів було продано 840 екземплярів книги.

Видання, яке прихильники Муракамі чекали 7 років, побило рекорди із замовленнь і в одному з найбільших інтернет-магазинів Японії Amazon Japan. Замовлення на книгу перевищили 10 тисяч штук – це стало для інтернет-магазина найбільшим обсягом попередніх замовлень на книги за всю історію існування.

Як говорять фахівці, нова книга Харукі Муракамі, японська назва якої звучить як "1-9-8-4", викликає асоціації з "1984" Джорджа Орвелла. У книзі розповідається про кохання чоловіка і жінки, що живуть в Токіо 1984 року, де якась релігійна секта намагається встановити контроль над психікою людини.

Як стверджує сам Муракамі, новий роман "покликаний показати хаос всього світу". Він поєднує, за словами письменника, "погляди різних людей і різні історії, які зливаються в загальний потік". Романіст повідомив також, що намагався брати при цьому приклад з Федора Достоєвського.

Харукі Муракамі - автор бестселерів "Погоня за вівцею", "Денс, денс, денс", "На південь від кордону, на захід від сонця", "Підземка", "Хроніки механічного птаха", "Кафка на пляжі", "Примари Лексінгтона", "Норвезький ліс" та багато інших. Володар безлічі престижних літературних нагород і премій.

За інформацією: Освітній портал