NiceDay Книги Новини Львівська "Голова Мінотавра"

Львівська "Голова Мінотавра"

kraevski

Найвідоміший польський детективіст написав книгу про столицю Галичини

Літературна агенція "Піраміда" підписала контракт із варшавським видавництвом W.A.B. на видання нового роману відомого польського автора Марека Краєвського "Голова Мінотавра", дія якого відбувається у передвоєнному Львові. "Голова Мінотавра" стане першою книгою у "львівській" детективній серії автора.

Польська прем’єра "львівського" детектива відбудеться у Вроцлаві 6 травня 2009 року. Всеукраїнську прем’єру твору Літературна агенція "Піраміда" запланувала на вересень 2009 року, коли у Львові відбуватиметься традиційний книжковий "Форум видавців ".

Перекладає текст нового роману Марека Краєвського для Літературної агенції "Піраміда" львівська перекладачка, викладач польської мови у Національному університеті "Львівська політехніка" Божена Антоняк.

Минулоріч Марек Краєвський приїжджав до Львова на запрошення міської влади та збирав матеріали для свого роману "Голова Мінотавра" за допомоги львівських істориків. За словами перекладача Божени Антоняк, автор був дуже втішений, що його романом щиро зацікавились у Львові.

"Твори Марека Краєвського відомі у світі. Їх вже переклали 11-ма мовами. Я вважаю, що "Голова Мінотавра" зробить чималий внесок у промоцію Львова в світі. Львів - місто унікального соціокультурного середовища, воно формувалось на перехресті культур, тому є цікавим для вивчення. Я дуже радий, що автор зацікавився Львовом та зробив його основним місцем розвитку подій свого нового роману "Голова Мінотавра".

Впевнений, що "львівська" серія зацікавить читачів, а "Піраміда" зі свого боку і надалі робитиме все для того, аби найкращі книги світового рівня були доступними для українців", - наголосив генеральний директор Літературної агенції "Піраміда", кандидат історичних наук Василь Гутковський.

Раніше в українських видавництвах світ побачили книги Марека Краєвського "Кінець світу в Бреслау" та "Смерть в Бреслау".

За інформацією: Друг Читача


 

Книжкові рецензії

istanbul_pamuk Стамбул. Місто спогадів"  – Орхан Памук
Екзотична екскурсія містом, де зіштовхнулися Схід і Захід
sylmarulion_tolkin " Сильмариліон" – Дж. Р. Р. Толкін
Велична історія прадавніх часів.А вам цікаво, що було до появи Персня?
the_godfather_piuzo "Хрещений батько" – Маріо П'юзо
22 тижні роман не сходив із першого місця списку бестселлерів за версією газети "Нью-Йорк Таймс"

Бестселери

1.

Молоко з кров`ю

Люко Дашвар

КСД

2.

Казки барда Бідла
Джоан Ролінґ

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3.

Москалиця
Марія Матіос

Піраміда

4.

Гамлет, принц данський
Вільям Шекспір

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5.

Поштамт
Чарльз Буковскі

Факт

6.

Родом із КГБ. Система Путіна

Елен Блан

Темпора

7.

Село не люди
Люко Дашвар

КСД

8.

Ave, Europa!
Оксана Пахльовська

Пульсари

9.

Notre Dam D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій
Забужко Оксана

Факт

10.

Алеф
Борхес Х. Л.

Фоліо