Лінкольн – винищувач вампірів!

grahame-smith

Письменник Сет Грем-Сміт підписав контракт на півмільйона доларів

Американський письменник Сет Грем-Сміт підписав контракт з видавництвом Grand Central Publishing на книгу "Авраам Лінкольн, мисливець на вампірів" (Abraham Lincoln: Vampire Hunter), пише Lenta.ru .

Попередній твір Грема-Сміта в "гібридному" жанрі - "Гордість і упередження і зомбі" - займає на сьогодні третє місце в рейтингу бестселерів газети The New York Times.

"Авраам Лінкольн, мисливець на вампірів" - це перша з двох книг, яку Грем-Сміт напише для Grand Central Publishing. Назва або тема другого роману поки не розголошуються. За не підтвердженими офіційно даними, сума контракту Грема-Сміта склала 575 тисяч доларів.

Перу Грема-Сміта належать книги "Як вижити у фільмі жахів" і "Посібник Людини-павука". Після виходу книги "Гордість і упередження і зомбі" він говорив про те, що не впевнений, чи буде продовжувати експлуатувати "гібридний" жанр.

За даними видання Publishers Weekly, перший тираж пародії на Джейн Остін склав понад 120 тисяч примірників, що можна вважати чималим комерційним успіхом. 9 квітня книжка зайняла першу сходинку рейтингу читацьких симпатій в британському книжковому магазині Amazon.co.uk. За даними The Guardian, в американському Amazon.com ця пародія стрибнула з 300 на 27 місце в загальному рейтингу бестселерів.

Якщо роман Джейн Остін починається зі слів "Усі знають, що молодий чоловік, який володіє статками, повинен підшуковувати собі дружину", то книга Грема-Сміта відкривається фразою: "Усі знають, що зомбі, який володіє мізками, повинен підшуковувати собі більше мізків".