Гоголя визнали українським

gogol

У школах письменника вивчатимуть на уроках української літератури

Міністерство освіти України складає для 12-річної шкільної програми новий курс за назвою “Іншомовна література України”, в рамках якого вивчатиметься, зокрема, творчість Миколи Гоголя.

“На сьогоднішній день Міністерство освіти і науки України працює над забезпеченням детальнішого вивчення творчості Миколи Гоголя в контексті української літератури, а також над створенням і впровадженням в профільній 12-річній школі програми нового курсу за вибором “Іншомовна література України”, де творчість українського письменника Миколи Гоголя вивчатиметься більш поглиблено”, - повідомляється в листі Міністерства освіти.

Досі творчість письменника вивчали в розділі іноземних письменників.

“Пора ввести поняття “Мови народів України”, і поважати багатомовність нашої великої країни. Настав час переглянути самі основи програм освіти в нашій державі”, - звернулася раніше до Президента депутат Народної оборони Катерина Лукьянова.

У Секретаріаті повідомили, що Президент Віктор Ющенко вважає за доцільну пропозицію про перегляд місця вивчення в шкільній програмі творчої спадщини Гоголя, у зв’язку з чим міністру освіти Івану Вакарчуку було доручено прийняти з цього питання відповідні рішення.

За інформацією: Освітній портал