Г'ю Лорі: "Все під контролем"

lorry_the_gun_seller

Книга "Доктора Хауса" стала бестселером №1 у Франції

Французький переклад роману британського актора Г'ю Лорі "Торговець зброєю" (The Gun Seller) очолив рейтинг продажу у Франції в березні, пише Lenta.ru . Книга вийшла під назвою "Все під контролем" (Tout est sous controle), а переклав її Жан-Люк Пінангр, він також перекладає серіал "Доктор Хаус", де актор грає цинічного лікаря. У Франції, зрештою як і в Україні, ця телевізійна драма користується величезним успіхом.

У Великій Британії роман "Торговець зброєю" вийшов в 1997 році, задовго до того, як Лорі став популярний за межами своєї країни. Актор за минулі 12 років став кавалером ордена Британської імперії, лауреатом "Золотого глобуса" та інших премій. Він до сих пір не залишає надії екранізувати цей комічний бойовик про відставного військового Томаса Ланге, який волею випадку вв'язується у міжнародну операцію торговців зброєю.

United Artists, що вже доволі давно купила екранні права на "Торговця зброєю", все ще має намір ставити по книзі фільм. Сам Лорі розповів, що все залишається в силі і проект, як і раніше, "живий і дихає".

Причиною затримки у його розвитку актор називає численні корпоративні поглинання та злиття, які спіткали United Artists і разом з нею його "Торговця".