NiceDay Книги Новини Гільєрмо Дель Торо напише трилогію про вампірів

Гільєрмо Дель Торо напише трилогію про вампірів

Співавтором романів стане відомий американський письменник Чак Гоган

Гільєрмо Дель Торо, не зважаючи на повну зайнятість аж до 2017 року, днями заявив, що має намір написати трилогію про вампірів у співавторстві із відомим американським письменником Чаком Гоганом.

В одному із інтерв’ю режисер розповів, що за його задумом це буде ціла епічна історія: "Трилогія буде мати неочікуваний розвиток, а кожна книга міститиме цікаві подробиці та одкровення про психологію та здібності раси вампірів, витоки походження якої відностяться ще до Старозавітніх часів".

Перший роман із трилогії під назвою The Strain ("Напруження") з’явиться на полицях книгарень літом наступного року. Одночасно з англомовним виданням вийде й іспанська версія роману.

Гільєрмо Дель Торо гріх скаржитись на відстуність роботи. Сьогодні він виступає в якості продюсера відразу в декількох проектах. Також він готується до роботи над рімейком "Франкенштейна", новою екранізацією знаменитого роману Курта Воннеґута "Бійня номер п’ять" а також працюватиме над фільмом "Доктор Джекіл і містер Гайд". Ну і звичайно, головна його праця наступних років – екранізація у двох частинах "Гоббіта" Дж. Р. Р. Толкіна, зйомки якої, відбуватимуться переважно в Новій Зеландії.

Письменник Чак Гоган теж не пасе задніх у своїй сфері. Він автор таких триллерів-бестселлерів, як: The Standoff ("Відчужений"), The Blood Artists ("Кроваві артисти") и The Killing Moon ("Убивчий місяць"). А нещодавно компанія Warner Brothers вирішила екранізувати його книжку Prince of Thieves ("Принц злодіїв"). Режисером та виконавцем головної ролі виступить Бен Аффлек. Це буде його другою спробою у режисерському кріслі, після недавньої стрічки "Прощай, дитинко, прощай", знятої за романом Денніса Ліхейна.


 

Книжкові рецензії

istanbul_pamuk Стамбул. Місто спогадів"  – Орхан Памук
Екзотична екскурсія містом, де зіштовхнулися Схід і Захід
sylmarulion_tolkin " Сильмариліон" – Дж. Р. Р. Толкін
Велична історія прадавніх часів.А вам цікаво, що було до появи Персня?
the_godfather_piuzo "Хрещений батько" – Маріо П'юзо
22 тижні роман не сходив із першого місця списку бестселлерів за версією газети "Нью-Йорк Таймс"

Бестселери

1.

Молоко з кров`ю

Люко Дашвар

КСД

2.

Казки барда Бідла
Джоан Ролінґ

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3.

Москалиця
Марія Матіос

Піраміда

4.

Гамлет, принц данський
Вільям Шекспір

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5.

Поштамт
Чарльз Буковскі

Факт

6.

Родом із КГБ. Система Путіна

Елен Блан

Темпора

7.

Село не люди
Люко Дашвар

КСД

8.

Ave, Europa!
Оксана Пахльовська

Пульсари

9.

Notre Dam D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій
Забужко Оксана

Факт

10.

Алеф
Борхес Х. Л.

Фоліо