NiceDay Книги Новини Два романи посмертно

Два романи посмертно

michael_crichton

Американське видавництво випустить останні твори Майкла Крайтона

У 2009-2010 роках видавництво HarperCollins посмертно випустить два романи Майкла Крайтона, автора "Парку юрського періоду" та інших бестселерів, який помер у листопаді 2008-го, пише Lenta.ru .

Перша книга з двох з'явиться в американських книжкових магазинах вже 24 листопада 2009 року. Роман називається "Піратські широти" (Pirate Latitudes), дія його відбувається на Ямайці в XVII столітті. За словами видавця Крайтона, книга практично не потребує доопрацювання, і її стартовий тираж складе мільйон примірників.

Другий роман, технологічний трилер, Крайтон написав на третину, і його літературний агент збирається знайти автора, який зміг би завершити роботу покійного письменника згідно із записами його записної книжки. Імовірно, роман вийде восени 2010 року.

Останній роман Крайтона – "Наступний" (Next) - вийшов у 2006 році. За різними оцінками його тиражі становлять від 500 до 800 тисяч примірників.

Свій перший твір - подорожні замальовки - Майкл Крайтон продав газеті "Нью-Йорк Таймс" у віці 14 років. Більш серйозно пробував писати на філологічному факультеті, а в середині 60-х, щоб оплатити навчання, почав писати поліцейські романи. Один з цих романів під назвою "У разі необхідності" завоював 1968 року престижну премію авторів детективів "Едгар".

Всесвітню популярність Крайтон здобув у 1993 році, коли на екранах з'явився блокбастер за романом "Парк юрського періоду". Ця екранізація посилила читацький інтерес і до старих праць письменника, а сам "Парк" в 1993 році в США майже рік тримався в списках бестселерів, його загальний тираж в країні наближається до 7 мільйонів примірників.

Письменник помер від раку 4 листопада 2008 року. "Величина таланту Майкла дорівнюється розмірам його динозаврів в Парку юрського періоду. Майкл був доброю душею, який виразив свою яскраву сторону в романах. Немає нікого, хто б міг зайняти його місце коли-небудь", - розповів режисер і продюсер фільмів Стівен Спілберг.


 

Книжкові рецензії

istanbul_pamuk Стамбул. Місто спогадів"  – Орхан Памук
Екзотична екскурсія містом, де зіштовхнулися Схід і Захід
sylmarulion_tolkin " Сильмариліон" – Дж. Р. Р. Толкін
Велична історія прадавніх часів.А вам цікаво, що було до появи Персня?
the_godfather_piuzo "Хрещений батько" – Маріо П'юзо
22 тижні роман не сходив із першого місця списку бестселлерів за версією газети "Нью-Йорк Таймс"

Бестселери

1.

Молоко з кров`ю

Люко Дашвар

КСД

2.

Казки барда Бідла
Джоан Ролінґ

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3.

Москалиця
Марія Матіос

Піраміда

4.

Гамлет, принц данський
Вільям Шекспір

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5.

Поштамт
Чарльз Буковскі

Факт

6.

Родом із КГБ. Система Путіна

Елен Блан

Темпора

7.

Село не люди
Люко Дашвар

КСД

8.

Ave, Europa!
Оксана Пахльовська

Пульсари

9.

Notre Dam D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій
Забужко Оксана

Факт

10.

Алеф
Борхес Х. Л.

Фоліо