Еротика від Гоголя

vii_erotyka

Російський Театр юного глядача показав дітям голу Панночку у "Вії"

Тверська прокуратура оголосила застереження керівництву міського Театру юного глядача у зв'язку з недотриманням вимог ст. 14 федерального закону "Про основні гарантії прав дитини в Російській Федерації". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тверської області.

У виставі "Панночка", яка поставлена за мотивами повісті Гоголя "Вій", Панночка виходить на сцену оголеною. Крім того, протягом вистави є ще одна сцена - з головним героєм Хомою Брутом та нечистою силою, яка постає у вигляді трьох дівчат у прозорих шатах.

Скандал навколо вистави вибухнув у середині березня. Репортаж під назвою "Театр юного глядача в Твері показав дітям порноспектакль: актори грали голими" з'явився на одному з інтернет-сайтів, а вже наступного дня короткий матеріал зі схожим заголовком ("Дітям показали... порноспектакль") показали на каналі НТВ.

Директор театру Олександр Бахарьов в сюжеті так пояснив ситуацію: "Вистава йде вже протягом 10 років на сцені Тверського ТЮЗа. Не те що якихось нарікань, ніколи і розмов подібних не виникало. Сцена ця триває протягом приблизно 3-4 секунд і навіть на легку еротика не тягне".

За даними прокуратури області, виставу "Панночка" показують вже протягом десяти років тільки у вечірній час. Наказом директора ТЮЗа від 22 грудня 2005 року введено вікове обмеження (до 16 років) на перегляд вечірніх вистав.

Разом з тим на офіційному сайті ТЮЗа перегляд вистави "Панночка" рекомендований не тільки студентам, але й старшокласникам, якими є й особи, які не досягли 16-річного віку.

З метою забезпечення дотримання вимог ст. 14 федерального закону "Про основні гарантії прав дитини в Російській Федерації" про захист дитини від інформації, що наносить шкоду духовному і моральному розвитку, прокуратурою Центрального району директору театру оголошено застереження про неприпустимість порушення закону.

За зверненням обласної прокуратури комітет у справах культури Тверській області прийняв рішення про розгляд теми етики при демонстрації вистави "Панночка" на засіданні художньої ради, яке відбудеться 2 квітня 2009 року.


 

Книжкові рецензії

istanbul_pamuk Стамбул. Місто спогадів"  – Орхан Памук
Екзотична екскурсія містом, де зіштовхнулися Схід і Захід
sylmarulion_tolkin " Сильмариліон" – Дж. Р. Р. Толкін
Велична історія прадавніх часів.А вам цікаво, що було до появи Персня?
the_godfather_piuzo "Хрещений батько" – Маріо П'юзо
22 тижні роман не сходив із першого місця списку бестселлерів за версією газети "Нью-Йорк Таймс"

Бестселери

1.

Молоко з кров`ю

Люко Дашвар

КСД

2.

Казки барда Бідла
Джоан Ролінґ

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3.

Москалиця
Марія Матіос

Піраміда

4.

Гамлет, принц данський
Вільям Шекспір

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5.

Поштамт
Чарльз Буковскі

Факт

6.

Родом із КГБ. Система Путіна

Елен Блан

Темпора

7.

Село не люди
Люко Дашвар

КСД

8.

Ave, Europa!
Оксана Пахльовська

Пульсари

9.

Notre Dam D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій
Забужко Оксана

Факт

10.

Алеф
Борхес Х. Л.

Фоліо